A65/165
František Cína Jelínek (1882-1961)
DALMATSKÉ POBŘEŽÍ
1930
Olej na překližce, 34x49,5 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vpravo dole "CÍNA JELÍNEK 30". Rámováno.