Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrný medailon

A65/314

STŘÍBRNÝ MEDAILON

Rakousko-Uhersko, Vídeň, 1866-1922
Oválný otevírací medailon se závěsem, celoplošně zdobený černým emailem, na pohledové straně gravírovaný květinový motiv, osazený osmi drobnými perličkami, zlacený interiér. Puncovní značka S-34, mistrovská zn. "CS". Ag ryzost 750/1000. Celková (hrubá) hmotnost 11,89 g, 3,4x2,8 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 2 300 Kč