Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrné manžetové knoflíky

A65/315

STŘÍBRNÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍKY

Manžetové knoflíčky ze zlaceného stříbra, kruhový tvar s jemně tepaným ornamentálním dekorem, černým emailem a uprostřed vsazenou perličkou. Značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Ag ryzost 800/1000. Celková (hrubá) hmotnost 11,88 g, Ø 2,3 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 2 500 Kč