A65/316
MANŽETOVÉ KNOFLÍKY S JANTAREM
Sovětský svaz, po r. 1958
Manžetové knoflíčky ze zlaceného stříbra, osazené leštěným jantarem, trojboký tvar se zaoblenými rohy, sovětské a maďarské puncovní značky pro cizí zboží. Osvědčení puncovního úřadu.
Ag ryzost
835/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 10,39 g.