Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Manžetové knoflíky s jantarem

A65/316

MANŽETOVÉ KNOFLÍKY S JANTAREM

Sovětský svaz, po r. 1958
Manžetové knoflíčky ze zlaceného stříbra, osazené leštěným jantarem, trojboký tvar se zaoblenými rohy, sovětské a maďarské puncovní značky pro cizí zboží. Osvědčení puncovního úřadu. Ag ryzost 835/1000. Celková (hrubá) hmotnost 10,39 g. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč