Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Souprava s vedutami

A65/551

SOUPRAVA S VEDUTAMI

19. stol.
Velký zvonovitý šálek na nízké patce, pod okrajem projmutý, s uchem zakončeným převýšenou palmetou, s podšálkem, bílý porcelán, barevně malovaný krajinnými vedutami s architekturou, zlacené bordury. Spolu: polokulovitá miska na nízké patce, porcelán, na protilehlých stranách pláště barevně malované krajinné veduty se stafáží, zlacené obruby. V. šálku 10 cm, Ø talířku 16,3 cm a misky 15,5 cm. Neznačeno. Stav restaurováno.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 000 Kč