A65/568
SOUBOR MINIATUR - 9 KS
Čechy, Horní Slavkov, Lippert & Haas,
1. pol. 19. stol.
Soubor 9 ks porcelánových miniatur: figurky měšťanů, vojáků, lovců, orientálců, sv. Jana Nepomuckého a 1 biskvitová figurka rokokového kavalíra, pestře malováno, tónované inkarnáty.
V. 5 - 6 cm.
Značeno vtlačeně "S" a čísla modelů.
Stav A-C.