Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor miniatur - 9 ks

A65/568

SOUBOR MINIATUR - 9 KS

Čechy, Horní Slavkov, Lippert & Haas, 1. pol. 19. stol.
Soubor 9 ks porcelánových miniatur: figurky měšťanů, vojáků, lovců, orientálců, sv. Jana Nepomuckého a 1 biskvitová figurka rokokového kavalíra, pestře malováno, tónované inkarnáty. V. 5 - 6 cm. Značeno vtlačeně "S" a čísla modelů. Stav A-C.