A65/616
Párové vázy růžové skupiny
ČÍNA, PEKING,
18. / 19. stol.
Dvojice porcelánových váz je celoplošně zdobena malbou Famille rose barevnými emaily a zlatem na polevě s motivy figurálních scén z bohatého domu, květin, ptáků a hmyzu, na krku a pod hrdlem aplikované zlacené figury draků a lvíčků. V. 46 cm. Neznačeno.
Stav restaurováno.