Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové vázy

A65/760

PÁROVÉ VÁZY

Německo, 90. léta 19. stol.
Dvojice dekorativních váz v secesním tvarosloví, cín, v. 35 cm, vysoký reliéfní a aplikovaný dekor rybařících puttů. Neznačeno. Stav B/C. Patrné zlomy na vrcholu váz..

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč