Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná cukřenka a kleště na okurky

A65/765

STŘÍBRNÁ CUKŘENKA A KLEŠTĚ NA OKURKY

Itálie, Alessandria, RICCI & C., Fabbrica Argenterie Posaterie, 2. třetina 20. stol.
Stříbrná cukřenka klasicizujícího tvarosloví s listovcovými bordurami, oválný půdorys, na třech nožkách, s uchem, odklopným víkem s výkrojem pro lžičku (chybí) a pevně spojeným podtáckem, skleněná vložka. Spolu: talířek ze stejné soupravy. Italské puncovní značky, ryzostní čísla, zn. výrobce, Ag 800/1000, celková hmotnost 272,25 g, 18x12x9 cm a Ø 12 cm. - Stříbrné kleště na podávání okurek, výrobní značka, ryzostní číslo, Ag 800/1000, celková hmotnost 46,65 g, d. 17 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč