Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pětice stříbrných moka lžiček

A65/766

PĚTICE STŘÍBRNÝCH MOKA LŽIČEK

Rakousko-Uhersko, Vídeň, posl. třetina 19. stol.
Pět kávových lžiček v historizujícím tvarosloví, s tordovanou a reliéfně zdobenou rukojetí, d. 11,5 cm, celková hmotnost 50,52 g. Ag 800/1000, R-U puncovní značka S-33, značka výrobce (čtyřlístek). Stav A.