Hlavní stránka > Aukce > 66. Fotografie a práce na papíře > Dvojice ambrotypií a daguerrotypie

A66/001

↑ Zpět na položky »

DVOJICE AMBROTYPIÍ A DAGUERROTYPIE

2. pol. 19. stol.
Trojice portrétů. Decentně dokolorovaný portrét dámy v šatech uložený v původní kazetě zdobené tlačenou kůží a sametem. Ambrotypie, značeno dole na rámečku "H. YOUNG 145.8th.AV N.Y.". Portrét staršího muže, ambrotypie v původní kazetě zdobené tlačenou kůží a sametem. Portrét sedícího muže v křesle, daguerrotypie v původní kazetě. Stav A-B.
Daguerrotypie ve výborném stavu, skvrny na okrasném rámečku.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 4 000 Kč