Hlavní stránka > Aukce > 66. Fotografie a práce na papíře > Trojice ferrotypií

A66/002

TROJICE FERROTYPIÍ

19. / 20. stol.
Trojice portrétů provedených technikou ferrotypie – fotografie na plechové desce, kdy pomocí přímého pozitivního procesu vzniká jediný unikátní exemplář. 81x59 mm, 76x55 mm a 74x59 mm. Stav B/C.
Poškozené okraje destiček, stopy po původních adjustacích.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč