Hlavní stránka > Aukce > 66. Fotografie a práce na papíře > Červená špulka

A66/143

Kamil Lhoták (1912-1990)

ČERVENÁ ŠPULKA

1968
Litografie na papíru, 375x530 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "34/50", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Kamil Lhoták 1968". Stav A/B. Provenience: Dílo bylo současným majitelem zakoupeno přímo od autora.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.