Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Mikulášský trh na Staroměstském náměstí

A68/026

František Tavík Šimon (1877-1942)

MIKULÁŠSKÝ TRH NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ

1922
Barevný lept na papíře, 271x300 mm, zn. v tisku vlevo dole autorským razítkem s monogramem "TFŠ", číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "105.", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "T. F. Šimon". V soupisu grafického díla uvedeno pod č. 378. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku