A68/040
Josef Horňák (1891-?)
TIŠNOV
1920
Akvarel na papíře, 355x450 mm, zn. a dat. vlevo dole "Tišnov 1920", sign. vpravo dole "J. Horňák".
Rámováno, zaskleno.