Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Tišnov

A68/040

Josef Horňák (1891-?)

TIŠNOV

1920
Akvarel na papíře, 355x450 mm, zn. a dat. vlevo dole "Tišnov 1920", sign. vpravo dole "J. Horňák". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku