Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Chalupa v zimní krajině

A68/039

Václav Jícha (1874-1950)

CHALUPA V ZIMNÍ KRAJINĚ

Kvaš na papíře, 223x330 mm, sign. tužkou vlevo dole "V. Jícha". Paspartováno.

Václav Jícha - moravský malíř a učitel, krajinář (především tématika Vysočiny a moravského Slovácka), akvarelista. Člen Umělecké besedy, Mánesa, zakládající člen Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Vydražená cena: 1 700 Kč