Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Venkovské stavení

A68/041

R. Marko

VENKOVSKÉ STAVENÍ

Kombinovaná technika - pastel a akvarel na papíře, 345x300 mm, zn. vlevo dole "R. Marko". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč