Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Horské údolí

A68/042

Martin Benka (1888-1971)

HORSKÉ ÚDOLÍ

Pastel na překližce, 500x400 mm, sign. vpravo dole "M. Benka". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 40 000 Kč