Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Svatební obřad

A68/047

Mihály Zichy (1827-1906)

SVATEBNÍ OBŘAD

Akvarel na papíře, 290x235 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "Zichy". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Mihály Zichy - maďarský malíř a grafik. Byl významným představitelem maďarské romantické malby, věnoval se však taktéž malbě ilustrační či restaurátorství. Zemřel v Petrohradě.

Vyvolávací cena: 49 000 Kč