A68/048
Mikhail Pyrin (1874-1943)
PORTRÉT MLADÉ ŽENY
1901
Akvarel na papíře, 309x238 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "М. Пырин", dat. vlevo dole "Paris 1901".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.