Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Portrét mladé ženy

A68/048

Mikhail Pyrin (1874-1943)

PORTRÉT MLADÉ ŽENY

1901
Akvarel na papíře, 309x238 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "М. Пырин", dat. vlevo dole "Paris 1901". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč