A68/056
František Doubrava (1901-1976)
DĚTI
1943
Pastel na papíře, 340x300 mm, sign. a dat. vpravo nahoře tužkou "F. Doubrava 43".
Rámováno, zaskleno.
František Doubrava - brněnský malíř a ilustrátor, ilustroval desítky knih pro děti. Studoval na pražské akademii u prof. Ferdinanda Engelmüllera.