Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Divadlo

A68/057

Jan Dostál (1921-1996)

DIVADLO

1960
Kvaš na papíře, 420x300 mm (výřez z pasparty), sign. a dat. vlevo dole "Jan Dostál 1960.". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Jan Dostál - český akademický malíř, ilustrátor a grafik. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole a Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho umělecká tvorba obsahuje portrétní malbu, figurální kompozice a knižní ilustraci.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč