Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Děti

A68/056

František Doubrava (1901-1976)

DĚTI

1943
Pastel na papíře, 340x300 mm, sign. a dat. vpravo nahoře tužkou "F. Doubrava 43". Rámováno, zaskleno.

František Doubrava - brněnský malíř a ilustrátor, ilustroval desítky knih pro děti. Studoval na pražské akademii u prof. Ferdinanda Engelmüllera.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč