Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Aerovista di Milano

A68/060

Uberto Bonetti (1909-1993)

AEROVISTA DI MILANO

Kombinovaná technika - akvarel a tužka na papíře, 300x220 mm, sign. vpravo dole "Uberto Bonetti". Na zadní straně přiložen dokument o autentičnosti díla, potvrzeno italskou prodejní galerií Arteelite. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Uberto Bonetti - italský malíř a kreslíř, jeden z předních představitelů futurismu. Studoval na Akademii výtvarných umění v Lucce (u Lorenza Vianiho). Proslavil se sérií leteckých pohledů na řadu italských měst (Milán, Pisa, Řím, Cagliari a další).

Vyvolávací cena: 40 000 Kč