Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Portrét dívky s motýlem

A68/068

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

PORTRÉT DÍVKY S MOTÝLEM

1946
Litografie na papíře, 220x160 mm, sign. a dat. vpravo dole "L. Jiřincová 46".

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.