Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Ženský akt

A68/070

Vladimír Sychra (1903-1963)

ŽENSKÝ AKT

1930
Kresba barevnými tužkami na papíře, 330x205 mm, sign. a dat. tužkou vpravo dole "V. Sychra 30". Paspartováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.