Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > EX LIBRIS F. L.

A68/075

Josef Šíma (1891-1971)

EX LIBRIS F. L.

Kolorovaný dřevořez, 110x117 mm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Šíma". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč