Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Večerní melancholie I.

A68/076

Richard Brun (1908-1980)

VEČERNÍ MELANCHOLIE I.

Pastel na papíře, 430x600 mm, sign. vpravo dole "R. Brun", na zadní straně opatřeno autorským štítkem a razítkem Českého fondu výtvarných umění Brno. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Richard Brun - malíř a ilustrátor, vystavoval v Topičově saloně v Praze a na různých místech v Brně.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč