Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stařec

A68/103

Anonym

STAŘEC

18. stol.
Olej na plátně, 41x32,5 cm. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.