Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Dívčí portrét

A68/104

Anonym

DÍVČÍ PORTRÉT

18. stol.
Olej na plátně, adjustováno na dřevovláknité desce, 12,5x10 cm (může se jednat o výřez z původně většího formátu). Rámováno. Stav A/B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.