Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Západ slunce v zámeckém parku

A68/115

Neurčený autor

ZÁPAD SLUNCE V ZÁMECKÉM PARKU

kolem r. 1900
Olej na plátně, 49,5x81,5 cm, zn. vpravo dole "G. Guesta". Rámováno, zaskleno. Stav A.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč