Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Březový háj

A68/117

Alois Kalvoda (1875-1934)

BŘEZOVÝ HÁJ

Olej na plátně, 40x52,5 cm, sign. vpravo dole "AL. KALVODA". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.