Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Borová Lada na Šumavě

A68/118

Stanislav Lolek (1873-1936)

BOROVÁ LADA NA ŠUMAVĚ

1933
Olej na plátně, 55,5x70,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "LOLEK ST. 33". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.