Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Předjaří

A68/127

Bohumil Berghauer (1910-1972)

PŘEDJAŘÍ

Olej na plátně, 65,5x53 cm, sign. vpravo dole "B. Berghauer". Rámováno. Stav A.

Bohumil Berghauer - autodidakt, malíř krajin, figurálních obrazů a portrétů, působil v Bosonohách u Brna. Používal též jméno Horyna.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 3 800 Kč