Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Odpoledne v Lužánkách

A68/138

Chabert

ODPOLEDNE V LUŽÁNKÁCH

Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 32x40 cm, sign. vlevo dole "Chabert". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč