A68/151
Bohumír Číla (1885-1973)
STAŘÍK
Olej na plátně, 46x37,5 cm, sign. vpravo dole "Boh. Číla.". Rámováno. Stav A.
Bohumír Číla - český malíř a restaurátor, bratr malíře Otakara Číly.