Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Kytice v holandském stylu

A68/157

Anonym

KYTICE V HOLANDSKÉM STYLU

19. stol.
Olej na dřevěné desce, 57x47 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč