Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Interiér

A68/156

Rudolf Klingsbögl (1881-1943)

INTERIÉR

Olej na dřevěné desce, 12x14 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "Rudolf Klingsbögl". Rámováno. Stav A.

Rudolf Klingsbögl - vídeňský malíř, podnikal časté návštěvy Mnichova a Paříže. Maloval interiéry domů a dílen, hospodské a sklepní motivy. Často se podepisoval "Klingsberg".

Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 11 000 Kč