Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Kytice

A68/160

Bohumír Dvorský (1902-1976)

KYTICE

Olej na plátně, 88x66,5 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "B. Dvorský". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Vydražená cena: 46 000 Kč