Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Ovocné zátiší

A68/159

Franz Werner von Tamm - připsáno (1658-1724)

OVOCNÉ ZÁTIŠÍ

Olej na plátně, 56x72 cm, Rentoilováno v 19. století. Rámováno. Provenience: Dílo pochází z inventáře průhonického zámku. Stav odpovídající stáří.

Franz Werner von Tamm - barokní malíř narozený v Hamburku. Své malířské dovednosti získal v ateliéru Carla Maratty v Římě. Později působil ve Vídni jako dvorní malíř, kde zůstal až do své smrti. Proslul svými ovocnými a zvířecími zátišími.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 260 000 Kč