Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Hodiny Altdeutsch

A68/200

HODINY ALTDEUTSCH

Rakousko 2. pol. 18. stol.
Stolní bicí půlové hodiny v prosklené skříňce z měkkého dřeva dýhovaného mořenou javorovou dýhou, mosazný ciferník dělený římskými číslicemi v repoussé architektonickém štítu z mosazného plechu. 42x28x17 cm. Stav B. Funkční, jdoucí jen po omezenou dobu (po několika minutách chodu se zastaví).

Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Vydražená cena: 17 000 Kč