Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Třízásuvková komoda

A68/211

TŘÍZÁSUVKOVÁ KOMODA

Bavorsko, Mainfranken 1. pol. 18. stol.
Komoda v barokním tvarosloví, na čtyřech řezbovaných nohách, s dynamicky prohýbanou a lomenou fasádou a boky, dýhovaná ořechovou dýhou a kořenicí, zdobená páskovou intarzií. Rozměry 57x37 cm, v. 71 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč