Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Zrcadlo

A68/214

ZRCADLO

Itálie konec 18. stol.
Zrcadlo s rámem ze zlaceného vyřezávaného dřeva, zdobeným motivy rozvilin, rokajů a perlovcem, nad horní římsou po stranách v kartuších reliéfní ženské profily, ve středu váza s květy a girlandou. 108x58 cm. Stav C.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 500 Kč