Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Salonní stolek

A68/215

SALONNÍ STOLEK

Čechy 70. léta 18. stol.
Stůl s deskou ze smrkového dřeva intarzovaného páskovou a pentlicovou intarzií z ořechové dýhy a linkováním javorem stojí na čtyřech spirálově soustružených nohách spojených trnoží. 89x73x64 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč