Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stolek

A68/216

STOLEK

Francie 19. stol.
Subtilní stolek v transition stylu na čtyřech jehlanovitých nohách bez trnože, zakončených bronzovými patkami. Bohatě intarzován na desce květinovým motivem a po obvodu zdoben meandrovou páskovou a linkovou intarzií. Pod deskou jedna uzamykatelná zásuvka. Rozměr 72x46 cm, v. 76 cm. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Vydražená cena: 29 000 Kč