A68/216
STOLEK
Francie
19. stol.
Subtilní stolek v transition stylu na čtyřech jehlanovitých nohách bez trnože, zakončených bronzovými patkami. Bohatě intarzován na desce květinovým motivem a po obvodu zdoben meandrovou páskovou a linkovou intarzií. Pod deskou jedna uzamykatelná zásuvka. Rozměr 72x46 cm, v. 76 cm.
Stav A/B.