Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Kosmetický stolek

A68/219

KOSMETICKÝ STOLEK

Střední Evropa, Uhry okolo 1840
Stolek biedermeier s odklopnou horní deskou stojící na noze ve tvaru lyry. Dýhovaný kořenovou dýhou, bohatě zdobený intarzií s florálními motivy. Rozměr 58x46 cm, v. 81 cm. Stav C/D. Popraskaná horní deska, chybí zrcátko a klíček, nepůvodní kování.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 3 200 Kč