Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Zrcadlo biedermeier

A68/220

ZRCADLO BIEDERMEIER

Střední Evropa 20.-30. léta 19. stol.
Salónní zrcadlo v dřevěném rámu dýhovaném třešňovou dýhou s černými linkami a rohovými kazetami. Bronzové rozety v rozích, nad horní římsou luneta s intarzovaným vějířem z ořechové a javorové dýhy. 117x64 cm. Stav restaurováno.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč