A68/251
ROHOVÁ KONZOLA
Střední Evropa
19. / 20. stol.
Dekorativní řezbovaná konzola ve tvaru voluty, dřevo modře polychromované a zlacené na červeném polimentu, opatřeno závěsem. 17x17x20 cm.