Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Závěsná konzolka, sokl a stojánek na hodinky

A68/252

ZÁVĚSNÁ KONZOLKA, SOKL A STOJÁNEK NA HODINKY

Střední Evropa 19. - 20. stol.
Dekorativní řezbovaná konzola, dřevo modře polychromované a zlacené na červeném polimentu, opatřeno dvěma závěsy. 12x11x9 cm. Dekorativní řezbovaný stojánek na sošku?, dřevo červeně polychromované. 15x15x8 cm. Stojánek na kapesní hodinky v architektonickém stylu, zlaceno na bílém polimentu. 15x11x29 cm. Stav B.