Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Broušená miska

A68/408

BROUŠENÁ MISKA

Čechy (patrně Harrachovské sklárny, Nový Svět v Krkonoších), 2. čtvrt. 19. stol.
Obdélná miska z tmavě zeleného skla, vnější strana bohatě zdobená kaménkovými brusy, zlacený obloučkový okraj a v zrcadle plastická zlatá malba s motivem kytice. 13x10x3,5 cm. Stav B.